+48 609 108 893

autofachman@pszczyna.edu.pl

Zwycięzcy konkursu dla nauczycieli

08 grudnia 2023

W listopadzie zakończyła się ostatnia, tegoroczna edycja konkursu AUTOFACHMAN. Pierwszy raz skierowana była do nauczycieli szkół branżowych i techników motoryzacyjnych, w dwóch kategoriach – wskaźnika poprawności odpowiedzi oraz w kategorii liczby zdobytych punktów.

Laureatami konkursu zostało łącznie 10 nauczycieli. Poniżej prezentujemy wyniki konkursu.

 

Ranking nr 1 pięciu nauczycieli, którzy uzyskali najwyższy procent prawidłowych odpowiedzi:

  1. ffaja1              85,19%
  2. JEST2411        83,98%
  3. kagw1            82,93%
  4. audidriver     82,71%
  5. KMPRY          80,98%

 

Komentarz lidera rankingu poprawnościowego - Pana Daniela Szwankowskiego z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Pszowie:

 

– Do konkursu przystąpiłem z niepewnością i lekką nieśmiałością, ale dość szybko rozgrywka się rozkręciła. Było sporo adrenaliny i emocji, a rywalizacja była bardzo zacięta. Niektóre pytania mnie zaskoczyły i sprawiły trochę problemów, ale dzięki temu wiele się nauczyłem. Tego typu inicjatywy są bardzo potrzebne, w szczególności w tej dziedzinie, ponieważ wzajemna rywalizacja motywuje i napędza nas do działania.

 

Ranking nr 2 pięciu nauczycieli z największą liczbą zdobytych punktów:

  1. LEXMAN                   204 632,22
  2. mechanik514           181 239,79
  3. zmorcjusz                 163 565,57
  4. jaro1973                     85 533,89
  5. Mhia                          67 807,99

 

Komentarz lidera rankingu punktowego - Tomasza Nowakowskiego z Zespołu Szkół Mechanicznych im. Żołnierzy Września 1939 Roku w Namysłowie:

– Myślę, że stawienie czoła temu konkursowi nie było łatwe. Ciężka praca zaczęła się na ostatniej prostej, kiedy to przerabiałem ogromne ilości testów. Ważne jest również to, żeby się nie poddawać i nie tracić wiary w swoje możliwości. Według mnie warto uczestniczyć w tego typu konkursach, ponieważ pozwalają nam nabrać doświadczenia w opanowaniu stresu. Dają nam satysfakcję i możliwości pokazania swoich umiejętności oraz inspirują do opracowywania nowych rozwiązań w procesie kształcenia. Przekonany jestem, że udział nauczycieli w konkursie będzie miał istotny wpływ na zwiększenie atrakcyjności kształcenia i przyczyni się do wzrostu jakości pracy szkół.

Zwycięzcy, oprócz nagród rzeczowych, otrzymają możliwość udziału w bardzo atrakcyjnym dwudniowym praktycznym szkoleniu organizowanym przez firmę Delphi z zakresu szybkiej i skutecznej diagnostyki podzespołów elektroniki pojazdowej oraz obsługi pojazdów elektrycznych i hybrydowych.

 

Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w konkursie.

Dyplomy dla uczestnika oraz szkoły do pobrania z załączników.

 

Dyplom dla uczestnika

Dyplom dla szkoły