autofachman@pszczyna.edu.pl

Szkolenie Delphi dla laureatów konkursu

08 lutego 2024

Zwycięzcy konkursu Autofachman dedykowanego nauczycielom wzięli udział w szkoleniu prowadzonym przez partnera strategicznego konkursu - firmę Delphi. Spędzili dwa intensywne dni w Centrum Szkoleniowym Delphi, w czasie których wymieniano się wiedzą i doświadczeniem.

- Cieszymy się, że mogliśmy wnieść swój wkład w szkolenie przyszłych mechaników samochodowych. Problem niewystarczającej ilości wykwalifikowanych pracowników na rynku dotyka również naszej branży. Jesteśmy przekonani, że z tak zaangażowanymi nauczycielami, możemy być spokojni o przyszłość rynku naprawy pojazdów. – mówił organizator szkolenia.

Podczas szkolenia skupiono się na wykorzystaniu narzędzi diagnostycznych i pomiarowych takich jak: tester diagnostyczny Delphi Bluetech, multimetr oraz oscyloskop. Przeprowadzono szereg praktycznych ćwiczeń, które pomagają przyspieszać czas diagnostyki i naprawy. Niewątpliwie faworytem szkolenia okazały się pomiary przy użyciu oscyloskopu, dzięki którym szybko i precyzyjnie można diagnozować nie tylko podzespoły elektroniczne, ale również kondycję silnika i jego podzespołów.

W imieniu uczestników szkolenia serdecznie dziękujemy firmie Delphi oraz patronowi medialnemu – portalowi MotoFocus. Mamy nadzieję, że podjęta przez nas inicjatywa konkursu, którego głównym celem jest nieustanne podnoszenie kwalifikacji nauczycieli doczeka się kolejnych edycji.

Szkolenie Delphi